Tiskové zprávy Asociace krajů ČR

25.8.2010

Hejtmani vzali na vědomí rezignaci hejtmanky Plzeňského kraje

Hejtmani vzali na vědomí rezignaci hejtmanky Plzeňského krajeTisková zpráva, 15. zasedání Rady asociace krajů ČR - Organizační změny vedení AKČR. Hejtmani na 15.zasedání Rady AKČR vzali na vědomí rezignaci paní hejtmanky Plzeňského kraje doc. MUDr. Milady Emmerové na funkci místopředsedkyně Rady Asociace krajů České republiky.


Při této příležitosti členové Rady AKČR ocenili práci, kterou vykonala na této pozici, a poděkovali jí za spolupráci. „Jsem ráda, že jsem mohla zastupovat občany našeho kraje v této tolik potřebné organizaci. Je to pro mne velice cenná zkušenost, na kterou velice ráda navážu při své práci v Poslanecké sněmovně,“ říká paní hejtmanka Milada Emmerová.

Současně byl zvolen jednomyslně všemi přítomnými nový místopředseda Rady AKČR pan hejtman Libereckého kraje Mgr. Stanislav Eichler. V rámci jednání bylo schváleno snížení počtu místopředsedů asociace.

V současné době je vedení Rady AKČR ve složení – předseda AKČR , hejtman Jihomoravského kraje Mgr. Michal Hašek, 1. místopředseda AKČR, hejtman Pardubického kraje Mgr. Radko Martínek, místopředseda AKČR, hejtman kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek, místopředseda AKČR, hejtman Olomouckého kraje Ing. Martin Tesařík a místopředseda AKČR, hejtman Libereckého kraje Mgr. Stanislav Eichler.

Tisková zpráva ke stažení.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

Copyright © 2013 Asociace krajů České republiky