Tiskové zprávy Asociace krajů ČR

26.5.2014

Czech Street Party 2014

Czech Street Party 2014 Již tradiční Czech Street Party v Bruselu, kterou každoročně navštíví několik tisíc návštěvníků, proběhne letos dne 13. června 2014 od 17:00 hodin v rue Caroly. Letošními organizátory jsou: hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, kraj Vysočina, Středočeský kraj, město Kladno, Královéhradecký kraj, CZELO, Stálé Zastoupení ČR při EU v Bruselu a České centrum v Bruselu.


U jednotlivých stánků participujících regionů a turistických a kulturních institucí České republiky budou návštěvníci moci ochutnat speciality z většiny regionů České republiky, připít si dobrým vínem či pivem a dozvědět se nejen turistické informace, které mohou být při návštěvě naší vlasti užitečné. Czech Street Party je jednou z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších českých akcí pořádaných v Bruselu.

Letos se můžete těšit na kapely Pitch Bender, Eddie Stoilow, Zrní a hlavní hvězdou večera bude kapela Wohnout.

Generálním sponzorem letošní Czech Street Party je ČEZ Group. Dalším sponzorem je Škoda AUTO a Renaissance Brussels Hotel. Partnerem je Czech Airlines. O produkci celé akce se opět postará Česká umělecká agentura.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

Copyright © 2013 Asociace krajů České republiky