Aktuality

23.2.2011

Zástupci projektového týmu se účastnili semináře k veřejným zakázkám OP LZZ – Obce a Kraje

Zástupci projektového týmu se účastnili semináře k veřejným zakázkám OP LZZ – Obce a KrajeGarant projektu Metodická podpora protikorupčních aktivit krajů Ing. Tomáš Kupec a členka projektového týmu Mgr. Zuzana Lištiaková se 23. 2. 2011 účastnili semináře k veřejným zakázkám OP LZZ – Obce a kraje. Seminář byl organizován Odborem strukturální fondů Ministerstva vnitra a určen pro předkladatele projektu z rad obcí a krajů v rámci operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost.


V první částí byli účastníci seznámeni s problematikou zadávání veřejných zakázek a s nejnovějšími změnami zákona č. 137/2006 Sb. Zástupci ministerstva na mnoha praktických příkladech poukázali, jaké nejčastější chyby příjemce dotací dělají, ať už se jedná o tvorbu zadávací dokumentace, vyhlášení zadávacího řízení nebo také při hodnocení nabídek a uzavíraní smluv.

Druhá část semináře byla věnovaná speciálně metodickým pokynem týkajících se právě Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a zakázkám do 2 mil. bez DPH. Na konci akce v praktické části, účastníci dostali špatně vyplněnou výzvu k podání nabídek i zápis o posouzení a hodnocení nabídek, aby sami mohli přijít na to, kde jsou chyby a co nejlépe se z toho poučit.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

Copyright © 2013 Asociace krajů České republiky